سه شنبه, 27 خرداد 1393 ساعت 06:32

تقدیر مادر شهید حسیبی از سازندگان شیار 143

تقدیر مادر شهید حسیبی از سازندگان فیلم شیار 143 تقدیر مادر شهید حسیبی از سازندگان فیلم شیار 143 موسسه هنر ماندگار

از عوامل فیلم سینمایی شیار 143 در کرمان تقدیر شد

 

فرشید فلاح مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اهدای لوح تقدیری به نرگس آبیار از مادر شهید حسیبی درخواست کرد تا جوایز نویسنده و کارگردان و تهیه کننده فیلم سینمایی «شیار 143» و برخی از بازیگران این اثر سینمایی همچون یدالله شادمانی، سامان صفاری، علی نفیسی و زهرا مرادی از بازیگران فیلم سینمایی «شیار 143» تقدیر کند.

مراسم تقدیر از عوامل و بازیگران فیلم سینمایی «شیار 143» عصر روز دوشنبه در تالار عماد از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان برگزار شد.

فیلم سینمایی «شیار 143» محصولی از موسسه فرهنگی هنر ماندگار به تهیه کنندگی ابوذر پورمحمدی و محمحسین قاسمی است که در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت سیمرغ بلورین فیلم منتخب بر اساس آرای مردمی شد.

مریلا زارعی، مهران احمدی، گلاره عباسی، جواد عزتی، حسام بیگدلو ، یدالله شادمانی، سامان صفاری، زهرا مرادی،علی نفیسی بازیگرانی هستند که در این اثر سینمایی به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم که توجه منتقدان و اهالی سینما را به خود جلب کرده و به عنوان پدیده جشنواره فجر 92 لقب گرفت، داستان زنی مادر شهیدی است که در انتظار فرزند خود خبر خوشی را دریافت می کند و آزمون سختی را در پیش دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید