شنبه, 24 خرداد 1393 ساعت 17:18

اولین فیلم نرگس آبیار در فستیوال لس آنجلس

نمایش فیلم اشیا در آینه در لس آنجلس نمایش فیلم اشیا در آینه در لس آنجلس موسسه هنر ماندگار

فیلم سینمایی «اشیا از آنچه در آینه می‌بینید به شما نزدیک ترند» اولین فیلم بلند داستانی نرگس آبیار اول می‌۲۰۱۴ برابر با ۱۱ اردیبهشت سال جاری در جشنواره آسیاپاسیفیک لس آنجلس

 

گلاره عباسی و حسام بیگدلو دو بازیگر اصلی فیلم سینمایی «اشیا از آنچه در آینه می‌بینید به شما نزدیک ترند» به عنوان نمایندگان این اثر سینمایی در جشنواره آسیاپاسیفیک که در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار می‌شود، حضور می‌یابند.

فیلم سینمایی اشیا از آنچه در آینه می‌بینید به شما نزدیک ترند به تهیه کنندگی ابوذر پورمحمدی و محمدحسین قاسمی در سی امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در بخش نگاه نو شرکت داشت و مورد توجه منتقدین و اهالی سینما قرار گرفت.

این فیلم همچنین پیش از این در حضور جهانی در جشنواره‌های مختلف دیگر همچون شانگهای در بخش اصلی حضور داشته و با استقبال منتقدین مواجه شد.

گلاره عباسی، حسام بیگدلو، مهران رجبی، امیر غفارمنش، گیتی معینی، رامسین کبریتی و... گروه بازیگران اصلی این اثر سینمایی را تشکیل می‌دهند.

جشنواره فیلم آسیا پاسیفیک از جمله جشنواره‌های هنری است که هرساله در یکی از کشورهای عضو فدراسیون بین‌المللی اتحادیه تهیه‌کنندگان فیلم (فیاپف) که از سوی انجمن کارگردانان این فدراسیون برای میزبانی تعیین می‌شود، بر‌گزار می‌شود. این جشنواره که از سال ۱۹۵۴ آغاز به‌کار کرده است، به سینمای کشورهای آسیایی و جزایر اقیانوس آرام اختصاص دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید