دوشنبه, 26 خرداد 1393 ساعت 20:43

اکران فيلم شیار 143 در شهر یزد

اکران فيلم شیار 143 در شهر یزد اکران فيلم شیار 143 در شهر یزد موسسه هنر ماندگار

هنرمندان یزد به تماشای فیلم سینمایی شیار 143 نشستند

 

فیلم سینمایی «شیار 143» در تازه ترین دور اکران خود ششم اردیبهشت ماه 1393 در سینماتک یزد و با حضور تهیه و کارگردان اثر و همچنین جمعی از هنرمندان این شهر اکران شد.

براساس این گزارش،در این اکران که با نشست نقد و بررسی فیلم هم همراه بود و استقبال گسترده ای از آن صورت گرفت، مادر شهید جاویدالاثر حسین قنادزاده نیز حضور داشت و مورد تقدیر سازندگان این اثر سینمایی قرار گرفت. نرگس آبیار لوح تقدیر و هدیه این مادر را خود به میان جمع برده و تقدیم وی کرد. این در حالی بود که مادر شهید قنادزاده خواست تا روی سن آمده و لوح تقدیر کارگردان و تهیه کننده را خود به آن ها اهدا کند.

در نشست نقد و بررسی فیلم نیز مباحثی در خصوص مسائل تکنیکی حوزه کارگردانی و شرایط تولید در سینما عنوان شد و اجرای مراسم را سید ناصر امامی مدیر حوزه هنری یزد و کارشناس سینما برعهده داشت.

فیلم سینمایی «شیار 143» که در سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر سه سیمرغ بلورین را از آن خود کرد، داستان مادر رزمنده‌ای است که در انتظار فرزند خود خبر خوشی را دریافت می‌کند.

مریلا زارعی، گلاره عباسی، جواد عزتی، مهران احمدی، یدالله شادمانی، زهرا مرادی، سامان صفاری و... گروه بازیگران این اثر سینمایی را تشکیل می‌دهند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید